Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-08-26 14:19:58

Koyomi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-24
Posty: 55
Punktów :   

Nowe umiejetnosci

Po różnych rozmyślaniach na ten temat, doszłam do wniosku, ze sposób nabywania nowych zdolności musi być łatwy i przyjemny, ale i też nie nadto prosty, by w kilka dni można było opanować wszystkie jutsu. Pierwszą rzeczą, jaką wprowadziłam, są wymagania, jakie trzeba spełnić, by konkretnej techniki się nauczyć. Niweluje to przypadek, że jakiś nowy gracz nagle będzie używać jutsu na najwyższym poziomie.

Poza tym, co jeśli chodzi o nabywanie nowych umiejętności? Cóż, różne punkty za misje są uporczywe, zwłaszcza że matematyka nie wszystkie osoby lubi. Pisanie sprawozdań mogłoby być porażką, bo nie jest w większości przypadków wyjaśnione, jak dokładnie rozpocząć naukę jutsu. Co więc wymyśliłam? Może nie jest to ostatecznie dobre, ale jako że jest to pbf typowo storytellingowy a nie rpg, to pozwolilam sobie na coś takiego.

Przechodzę do rzeczy. Każdemu przysługuje raz na tydzień wybranie sobie nowej umiejętności. Może ona dotyczyć dwóch własnych natur chakry lub zdolności specjalnej (jedna, nie ma łączenia. Albo rybka, albo akwarium).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nakacu.pun.pl www.zimlublin.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.zizklan.pun.pl www.razem.pun.pl